Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme vlastně vznikly

30. 3. 2006
<>< />

T

 

akže jsme 3 velmi dobré kamarádky již ze střední školy.Začaly jsme spolu kamarádit asi někde na konci 2.ročníku.Seděla jsem v lavici před nimi a  svou „náklonnost“mi projevovaly tím,že mi dělaly uzly na rukávech od svetru.Kámošky!!!!Takhle „prouzlovaly“ celý 3.ročník.

O prázdninách jsme spolu poprvé vyrazily na společnou brigádu nejprve v zahradnictví  ObrazekObrazek

a po té ke koním do Kladrub nad Labem. Tehdy jsme si říkaly“WHITE LADIES“.Obrazek

Obrazek

    

Tak to byly naše úplně první společné akce.O nich a pak i o dalších se podrobněji zmíníme  později.

Střední školu jsme všechny úspěšně dokončily,ale plány ze začátku roku/dovolená v Bulharsku na Zlatých pískách/padly,protože jedná z nás se zaměřila na jiný druh písku a to na dětském hřišti.Takže z toho je jasné,že jedna z nás se ještě na škole vdala a k maturitě šla už s potomkem. Na první svatbě jsme si vlastně předpověděly budoucnost,aniž bychom to tušily.Řekly jsme totiž,že by byla sranda,kdybychom se po roce vdaly postupně všechny.A jak jsme předpověděly,tak se stalo.Za rok se vdala druhá,po roce pak třetí a ještě v témže roce stihly porodit svoje první potomky.

Pak nastalo asi 4-leté období klidu,kdy jsme se jen tak lehce navštěvovaly a psaly si dopisy.Mezitím se nám narodily další děti,opět rok po roce, a jedna z nás se rozvedla a odstěhovala se ke svému novému příteli.No a od té doby jsme se začaly pravidelně scházet a  psát kroniku.

 A proč čarodějnice?

Její tehdejší přítel,nynější manžel,jednoho dne prohlásil: „Kdy přiletí ty čarodějnice“

Někoho by to možná urazilo,nás ne,naopak.Začaly jsme naše srazy nazývat „slety čarodějnic.“

No a tak jsme teda vznikly-díky Láďo

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky kronikač.1